zimowiska

Zimowiska w górach!

ZBLIŻA SIĘ ZIMA? IDEALNY CZAS NA OBÓZ ZIMOWY DLA DZIECI!
Ferie zimowe to czas na zabawę i regenerację sił przed dalszą nauką. Dla rodziców to wyzwanie, jak zaplanować te dwa tygodnie, by zapewnić pociechom dobrą opiekę. Często martwią się, że wypoczywającym w mieście dzieciom zabraknie towarzystwa kolegów wyjeżdżających na zimowiska dla dzieci i okazji do wyjścia z domu oraz zażycia ruchu pod gołym niebem. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących tanich obozów zimowych. Zimowiska w górach, które organizujemy dla dzieci to świetna alternatywa organizowania wypoczynku w trakcie ferii. W trakcie organizowanych przez nas wyjazdów zapewniamy prawdziwie zimowe pogody oraz świeże powietrze, a także sposobność do trenowania sportów zimowych i moc fajnych atrakcji. Na zimowiska w górach warto wybrać stolicę tatr, Zakopane, które nadaje się po prostu idealnie, ale z powodzeniem można tu organizować także wypoczynek letni. Kolonie letnie w górach to świetna przygoda, do której również gorąco zachęcamy!!

DLACZEGO AKURAT ZIMOWISKA DLA DZIECI? CZY OBOZY ZIMOWE W GÓRACH SĄ BEZPIECZNE?
Oczywiście, że tak! Gdzie najlepiej zaplanować ferie zimowe dla młodzieży jak nie w górach? Dzieciakom przyjeżdżającym na zimowe kolonie - Zakopane zapewnia wypoczynek na śniegu i wiele pasjonujących rozrywek. Zimowiska w górach to znakomita propozycja dla dzieciaków, które chcą rozpocząć przygodę na stoku. Szkolenia narciarskie lub snowboardowe pod okiem wykwalifikowanego instruktora pozwolą zdobyć pierwsze szlify w sportach zimowych, a także dostarczą wielu pozytywnych przeżyć oraz emocji. Jednak nasza oferta zimowisk dla dzieci w górach jest niezwykle zróżnicowana i nie koncentruje się wyłącznie na zajęciach sportowych. Dzieci przyjeżdżające na obozy w górach z Campowo.pl uczestniczą w wielu interesujących programach czy zajęciach. Na zimowisku w Zakopanem organizujemy między innymi warsztaty kulinarne i plastyczne, ogniska, wycieczki, a także wiele innych zajmujących rozrywek, dzięki którym obóz w górach najmłodsi będą wspominać z uśmiechem na twarzy.

ZIMOWISKA DLA DZIECI Z RODZICAMI? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!
Dzięki doświadczeniu w organizacji zimowisk w górach wiemy, jak zaoferować Twoim dzieciom najlepsze warunki do wypoczynku. Warto jednak zastanowić się nad opcją spędzania tych wspaniałych przygód razem z własnym dzieckiem! Zimowiska dla dzieci z rodzicami to idealne połączenie spędzania czasu i zacieśniania więzi rodzinnych z sporą porcją rozrywki i zimowych przygód. Młodzi ludzie przyjeżdżający na kolonie w Zakopanem zyskują zakwaterowanie w dogodnie położonych pensjonatach zapewniających przytulne pokoje, menu przystosowane do potrzeb dzieci, przestronne sale do zajęć rekreacyjnych oraz wiele udogodnień udostępnianych z myślą o komforcie gości. Wybierając tanie zimowiska w górach z kadrą Campowo, otrzymujesz gwarancję opieki wykwalifikowanej kadry, zarówno w czasie zajęć sportowych, jak i programów tematycznych, przejazdów, wycieczek oraz innych zaplanowanych atrakcji.

Zobacz jak wygladają nasze zimowiska